لیست پذیرفته‌شدگان در مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو اعلام شد

لیست پذیرفته‌شدگان در مرحله اول نهمین مسابقه ملی فناوری نانو اعلام شد

26586    ۲۳ خرداد ۱۳۹۸

بیش از ۴۰۰۰ نفر از علاقه‌مندان به حوزه علوم و فناوری نانو در نهمین مسابقه ملی نانو ثبت‌نام کردند و در مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو شرکت کردند. از این میان ۲۷۲۳ نفر موفق به راهیابی به مرحله دوم مسابقه ملی فناوری نانو شدند. این افراد باید در اسرع وقت نسبت به ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات خود در مرحله دوم اقدام نمایند.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

مسابقه ملی فناوری نانو رقابتی علمی میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان علاقه‌مند است که هرساله توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود. هدف از برگزاری مسابقه، افزایش آشنایی محققان با فناوری نانو، گسترش آموزش فناوری نانو در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز علمی – آموزشی کشور، شناسایی برترین‌های این حوزه از فناوری، حمایت از آن‌ها و جهت‌دهی فعالیت‌های آموزشی و حمایت‌های تشویقی است. 

اولین مرحله مسابقه ملی فناوری نانو به صورت آنلاین از تاریخ ۲۶ تا ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۹۸ در سایت آموزش فناوری نانو برگزار شد. همچنین با توجه به درخواست متقاضیان این مرحله دو روز تمدید شد و در مورخ ۳ خردادماه ۹۸ به پایان رسید. متقاضیان فرصت داشتند در دو آزمون جامع هر کدام دو بار شرکت کنند. میانگین بیشترین نمره افراد در هر آزمون در نظر گرفته شد و داوطلبانی که موفق به کسب نمره میانگین بیشتر از ۳۰ درصد شدند، مجوز ورود به مرحله دوم مسابقه ملی را کسب کردند. در این مرحله ۲۷۲۳ نفر موفق شدند که نمره مربوطه را کسب کنند و به مرحله بعد راه پیدا کنند. لیست پذیرفته‌شدگان برحسب نام، نام خانوادگی و کد ملی در ادامه قابل دریافت است.

مرحله دوم مسابقه به صورت حضوری در شعب برگزاری آزمون در سراسر کشور در تاریخ ۲۸ تیرماه ۹۸ برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت‌نام در مرحله دوم مسابقه ملی به اطلاعیه مربوطه مراجعه فرمایید. 

با توجه به مقارن بودن تاریخ مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو با ماه مبارک رمضان همچنین امتحانات میان‌ترم برخی دانشگاه‌ها، فرصتی دوباره برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به شرکت در مرحله اول نشدند یا از تمامی فرصت خود برای شرکت در آزمون‌های مربوطه استفاده نکردند در نظر گرفته شده است. بر این اساس یک آزمون آنلاین ۵۰ سوالی با عنوان آزمون جبرانی مرحله اول مسابقه ملی فناوری نانو در مورخ ۲۳، ۲۴ و ۲۵ خردادماه ۹۸ برگزار می‌شود و متقاضیانی که بتوانند حداقل نمره ۳۰ درصد را در این آزمون کسب کنند، مجوز ورود به مرحله دوم را دریافت خواهند کرد. همانند آزمون قبل هر متقاضی فرصت دارد دو بار در این آزمون شرکت کند و بیشترین درصد اکتسابی به عنوان درصد نهایی در نظر گرفته خواهد شد. لیست قبول‌شدگان آزمون جبرانی متعاقبا اعلام خواهد شد.

ثبت نظر