دوره‌ آمادگی نهمین مسابقه ملی فناوری نانو

دوره‌ آمادگی نهمین مسابقه ملی فناوری نانو

23837    ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

در راستای افزایش سطح آمادگی داوطلبان شرکت در نهمین مسابقه ملی فناوری نانو، سایت آموزش فناوری نانو دوره‌ آمادگی مسابقه ملی را در بستر جدید خود (دستیار خوب) برگزار می‌کند. در این کارگاه سوالات دوره‌های پیشین هشتمین مسابقه ملی فناوری نانو توسط برترین‌های مسابقه به صورت تشریحی حل می‌شود.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

نهمین دوره مسابقه ملی نانو در سال ۹۸ با رویکردی جدید برگزار می‌شود. افزایش ۵ برابری جوایز از مهمترین اتفاقات مسابقه امسال است. ۱۸۰۰ میلیون ریال جوایز نقدی و اعتباری به همراه امتیازهای بنیاد نخبگان از جمله جوایز امسال می باشد. جایزه نقدی نفر اول این مسابقه ۱۰ میلیون تومان به همراه ۵ میلیون تومان اعتبار آزمایشگاهی می باشد.

برنامه آموزش آفلاین سایت آموزش نانو (دستیار خوب) در راستای ارتقای کیفیت آموزش‌های غیرحضوری سایت و افزایش رضایت کاربران از زمستان سال ۹۶ به صورت رسمی آغاز شده است. ضبط با اساتید مجرب و مطرح در حوزه‌های مختلف نانو طی ماه‌های اخیر انجام و پلتفرم مجازی دستیار خوب برای اجرای دوره‌ها طراحی شده است. در این دوره‌ها محتوای درسی به شکل ویدئو، متن و عکس در اختیار دانشپذیران قرار می‌گیرد. علاوه بر محتوای درسی دانشپذیران می‌توانند تمرین‌های دوره و آزمون آن را به صورت آنلاین اجرا کرده و از طریق سیستم شبکه اجتماعی پلتفرم با سایر هم‌کلاسی‌ها و استاد درس در ارتباط باشند.

در این دوره‌، به منظور افزایش آمادگی کاربران سایت برای شرکت در نهمین دوره مسابقه ملی نانو، برگزیدگان دوره‌ پیشین مسابقه ملی سوالات هشتمین مسابقه را به صورت تشریحی حل می‌کنند. همچنین حل سوالات مسابقه پنجم تا هفتم به مانند سال گذشته قابل دسترسی است.

*دسترسی به این دوره‌ تا ۲۸ تیر است.

** قیمت حل سوالات مسابقه هشتم ۳۰ هزار تومان می‌باشد.

*** گفتنی است قیمت پک حل سوالات مسابقه پنجم تا هفتم ۱۲۰ هزار تومان است.
 

دوره‌های آمادگی مسابقه در ۶ سرفصل (مفاهیم پایه، نانوساختارها، روش‌های ساخت و سنتز نانوساختارها، روش‌ها و تجهیزات شناسایی و آنالیز، کاربردهای فناوری نانو و تجاری‌سازی و پتنت) توسط برگزیدگان مسابقه ملی برگزار می‌شوند.

محتوای این دوره‌ها به صورت زیر است:

- حل سوالات مهم مسابقه ملی دوره‌های پیشین به صورت ویدیویی
- محتوای علمی تکمیلی
- آزمون آمادگی در هریک از ۶ سرفصل
- کلیپ معرفی مدرسین و تجربیات ایشان برای کسب آمادگی در مسابقه ملی
- معرفی مراجع هدفمند از سایت آموزش فناوری نانو برای مبحث مربوطه
- کلیپ نگاهی بر مسابقه ملی و جوایز آن از دبیرخانه مسابقه ملی
 

مدرسین دوره حل سوالات مسابقه هشتم آقای یوسف شلاگه و محمد عابدی از برترین‌های دوره‌های پیشین هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این دوره و نحوه ثبت‌نام آن به سایت آموزش فناوری نانو مراجعه فرمایید.

ثبت نظر